20 lat doświadczenia. Firma PANJUST powstała w 1990 roku, a od 1994 roku zajmuje się produkcją oraz sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych do wnętrz i elewacji. Na polskim rynku działamy już więc ponad 20 lat, z roku na rok zdobywając coraz większe doświadczenie i coraz liczniejszą grupę zadowolonych klientów.

Tworzymy innowacje. Jesteśmy liderem w sprzedaży ekologicznych i nowoczesnych materiałów budowlanych. W 2012 roku dostaliśmy dotację unijną, dzięki której powstała nowa hala produkcyjna z zaawansowaną technologicznie linią do produkcji tynków. Jako jedyni w Polsce produkujemy własny tynk mozaikowy z nanodyspersją – GRANDECO NANO PLUS.

Wszystko, czego potrzebujesz. Naszym klientom oferujemy bogaty wybór tynków mozaikowych GRANDECO, GRANDECO NANO PLUS, GRANDECO NATURA, wewnętrznych efektów dekoracyjnych oraz gruntów akrylowych. Mamy również nowoczesne systemy dekoracji, ogromny wybór farb do wnętrz i na elewacje, chemię budowlaną, materiały do ocieplania budynków oraz pełny asortyment tynków firmy Farby Kabe Polska, Ceresit oraz Baumit.

Posiadamy własne mieszalniki do barwienia farb i tynków, na których kolorujemy wszystkie rodzaje tych produktów: akrylowe, krzemianowe, polikrzemianowe i silikonowe. Barwione produkty dostępne są w czasie do 24 godzin.

Różnorodność farb do wnętrz i bardzo duży wybór kolorów (ponad 5000) sprawia, że możemy zaspokoić wymagania zarówno klientów szukających nietypowych efektów kolorystycznych i eleganckiego wykończenia, jak i tych nastawionych na tanie, ale dobrej jakości rozwiązania.

Zgodnie z trendami. Śledzimy najnowsze rozwiązania i tendencje w aranżacjach wnętrz. Współpracujemy z architektami i tworzymy produkty odpowiadające ich potrzebom. W zgodzie z najnowszymi trendami oferujemy produkty ekologiczne i naturalne, wytwarzamy tynki, które pozwalają osiągnąć na ścianie efekt betonu, cegły lub kamienia. Zajmujemy się także dystrybucją materiałów do renowacji zabytków.

Profesjonalnie doradzamy. Nasi pracownicy nieustannie poszerzają swoją wiedzą i chętnie się nią dzielą. Każdy nasz Klient może liczyć na profesjonalne i fachowe doradztwo techniczne przy zakupie naszych produktów oraz konsultacje w trakcie trwania inwestycji.