Nasza oferta

Swoją ofertę budowaliśmy tak samo, jak buduje się dom – od podstaw. W tej chwili mamy już wszystko, co niezbędne do zmaterializowania każdego projektu - zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz, z wyjątkiem tzw. „ciężkiej budowlanki”, czyli cegieł, pustaków i dachówek.

Ofertę budowaliśmy selektywnie – znajdą tu Państwo materiały wyłącznie najwyższej jakości, od światowej klasy producentów. Mamy miedzy innymi pełen asortyment materiałów wykończeniowych: gładzi i gipsów, tynków i zapraw, farb i lakierów, klejów, materiałów do glazury, systemów GK, profili, wełny. styropianu i papy, systemy ociepleń FARBY KABE, CERESIT, BAUMIT, taśmy, uszczelniacze, narzedzia oraz akcesorja budowlane. Asortyment ten ciągle się poszerza, a jeśli czegoś nie ma w naszej stałej ofercie i warto zapytać – z dużą dozą prawdopodobieństwa jesteśmy w stanie to dla Państwa sprowadzić.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i proponujemy korzystne warunki zakupu, doradztwo naszych ekspertów i profesjonalną pomoc przy wyborze najlepszych opcji materiałowych. To właśnie dzięki temu udaje nam się budować z klientami trwałe relacje i liczymy na to, że tak samo będzie z Państwem. W szerokim portfolio zadowolonych z naszych usług klientów znajdują się już m.in. Galeria Warmińska w Olsztynie, Galeria Korona w Kielcach, Osiedla Park Szklary Lubin, spółdzielnie mieszkaniowe w Legnicy, Polkowicach, Głogowie i Ścinawie oraz wielu innych inwestorów.