Hurtownia

Już od 25 lat działamy w branży budowlanej, a swoją pozycję zaczęliśmy od zbudowania solidnych fundamentów -  zaufania u Państwa. Mamy nadzieję, że nam się to udało, ponieważ przez te lata staliśmy się największą hurtownią materiałów budowlanych i centrum dociepleń w Lubinie i znaczącym punktem tego typu na Dolnym Śląsku. Od dwóch lat z dumą zapraszamy do nowoczesnej siedziby, w której nie tylko sprzedajemy produkty innych znanych marek, ale też produkujemy własne.

Nasz sukces mierzymy nie ilością sprzedanego towaru, a zadowoleniem naszych klientów. Zawsze pracujemy tak, by odpowiedzieć na Państwa indywidualne potrzeby, rozwiązać problemy i pomóc na każdym etapie procesu budowy.

Dla nas nie ma nieistotnych inwestycji - z taką samą uważnością podchodzimy do „małych” domów, jak i ogromnych hal, osiedli, czy galerii handlowych.

Budownictwo to nie tylko praca, to nasza pasja. Założyciel firmy PANJUST z wykształcenia jest chemikiem i nadal chętnie wdraża w firmie innowacje, wprowadza nowe produkty i doradza klientom. Robią to zresztą wszyscy nasi pracownicy i przedstawiciele handlowi, dlatego zawsze możecie Państwo u nas liczyć na fachowe doradztwo w zakresie najlepszych dla Państwa rozwiązań.

Państwa budowa też będzie dla nas ważna. Zapraszamy do kontaktu – na pewno zbudujemy mocną i trwałą relację!